Tedavi Alanlarımız

Ayak Sağlığı

tabanlıklar ayak sağlığınız için önemli bir adım olacaktır. Orto Worl olarak kişiye özel ayak analizi yaparak bu analizin sonuçlarına göre sizi yakta durduğunuz süre boyunca en iyi destekleyecek tabanlıkları hayatınıza kazandırmaktayız.

Ayak analizi ile nasır, düz taban, topuk sorunları, topuk dikeni, stres kırığı, parmak deformiteleri, eklem dizimi sorunları, artmış pronasyon, artmış supinasyon ve nöramaların hayatınıza olana ya da olabilecek tüm olumsuz etkilerini ortadan kaldırmaktayız.   Topuklu ayakkabılardan babetlere, spor ayakkabılardan günlük ayakkabılara her model için doğru ortopedik tabanlığa Orto Worl’den ulaşabilirsiniz.


Yürüme analizi, bilgisayar destekli cihazlar tarafından yapılan ölçümlerle elde edilen sonuçların bir analizidir. bu analiz sayesinde yürüyüşünüzde, duruşunuzda veya dengenizde yaşanan aksamaları, sorunları tespit ederek buna uygun tabanlık yapılabilmektedir. CAD-CAM teknolojisi kullanılarak yapılan analizlerde tabanlıkta nelere ihtiyaç duyabileceğiniz açıkça belirlenir.

Tabanlık, günlük hayatımızda yeterince önem vermediğimiz ama aslında ortopedik açıdan büyük bir katkısı olan bir destekleyici üründür. Tabanlıklar günlük hayatınızda sürekli ayakta kaldığınız bir işte de çalışsanız, sadece spor yaparken de kullansanız yaşam konforunuza büyük etki sağlayacaktır. Tabanlık sayesinde yorulma sürenizi öteleyebilir, stres kırıklarının önüne geçebilir, nasır ve benzeri sorunlardan korunabilirsiniz.